Kontakta oss för snabb offert: kontakt@ellaror.se

Vi har jour dygnet runt! 0705 – 26 55 26

Vi finns i Borås

Välkommen att kontakta oss för mer information.

Leif Asp
VD, VVS-montör
leif@ellaror.se
Marie Andreasson
Ekonomiansvarig och förvaltare
marie@ellaror.se
Mikael Andersson
VVS-montör och snickare
mikael.a@ellaror.se
Mikael Ragnarsson
VVS-montör
mikael.r@ellaror.se
Niclas Söder
VVS-montör
niclas@ellaror.se
Jonas Sundberg
VVS-montör
jonas@ellaror.se – 070-3605526
Christer Svensson
VVS-montör
0720-802556
christer@ellaror.se
Bernt Johansson
VVS-montör
0724-025526
bernt@ellaror.se