Kontakta oss för snabb offert: kontakt@ellaror.se

Vi har jour dygnet runt! 0705 – 26 55 26

Vi finns i Borås

Välkommen att kontakta oss för mer information.

Leif Asp
VD, VVS-montör
leif@ellaror.se
Marie Andreasson
Ekonomiansvarig och förvaltare
marie@ellaror.se
Mikael Andersson
VVS-montör och snickare
mikael.a@ellaror.se
Mikael Ragnarsson
VVS-montör
mikael.r@ellaror.se
Niclas Söder
VVS-montör
niclas@ellaror.se
Christer Svensson
VVS-montör
0720-802556 christer@ellaror.se
Ida Andersson
Administratör/Ekonomiassistent
Lars-Åke Falk
Målare/Fastighetsskötare
0733-128579
Jonas Lindholm
Fastighetsskötare/Montör
0703-711253 jonas@ellaror.se